Спеціалісти Telesno Prelestno 

Iн'єкції краси

Сучасні ін'єкційні методи омолодження і моделювання обличчя і тіла дозволяють досягти чудових результатів без оперативного втручання. У Beauty & Spa "Telesno Prelestno" ми дбаємо про Ваші комфорт та безпеку, тому біоревіталізацію, мезотерапію, ботулінотерапію, ін'єкції ліполітиків, контурну пластику проводять тільки лікарі-косметологи з відповідною кваліфікацією, а для процедур застосовуються тільки перевірені сертифіковані препарати. Методика, препарат і кількість сеансів підбираються індивідуально для Вас.

Високий професіоналізм наших косметологів у поєднанні з комфортною атмосферою і увагою до Ваших потреб залишать тільки приємні враження, а результат обов'язково Вас порадує!

Наші майстри

Наталія Коцюбенко

Лікар-косметолог
Досвід роботи: загальний медичний — 14 років,
косметологія — 8 років

Спеціалізація: ботулінотерапія, біоревіталізація, мезотерапія, амінокислоти, ліполітики, ферменти, полімолочна кислота, пептиди, ПДРН, контурна пластика, збільшення та корекція форми губ.

Марія Сінкевич

Лікар-косметолог
Досвід роботи: загальний медичний — 9 років,
косметологія — 3 роки

Спеціалізація: ботулінотерапія, контурна пластика, мезотерапія (волосистої частини голови, обличчя, шиї, декольте, тильної поверхні рук), ліполітична терапія, біоревіталізація.

На головну