Спеціалісти Telesno Prelestno 

Візаж

Мистецтво візажу передбачає створення цілісного образу, в якому всі елементи гармоніюють один з одним і зовнішніми рисами людини. Майстри Beauty & Spa "Telesno Prelestno" професійно володіють б'юті-інструментами та техніками застосування косметичних засобів, безпомилково визначають тип зовнішності і підбирають до нього відтінки, текстури, акценти для отримання гармонійного образу.

Завітавши до нашого б'юті-простору перед важливою подією, Ви можете бути впевнені в неперевершеному результаті: наші візажисти виконають макіяж, продуманий у всіх деталях з урахуванням Вашого кольоротипу, рис та контурів обличчя, кольору очей та інших характеристик, а особлива атмосфера Beauty & Spa "Telesno Prelestno" створить відповідний настрій та додасть упевненості. З нами Ви завжди на висоті!

Наші майстри

Каріна Маляренко

Візажист

Спеціалізація: всі види макіяжу — діловий, повсякденний, весільний, вечірній, святковий, з декором; підбір текстур та кольорів під тип зовнішності, психотип.

Інна Процан

Спеціаліст з макіяжу та зачісок
Досвід роботи 2 роки

Спеціалізація: усі види макіяжу, аквагрим, сценічні образи, салонні процедури для відновлення та догляду за волоссям, перманентне біовипрямлення волосся.

На головну