Спеціалісти Telesno Prelestno 

Перукарський зал

Місія перукарів-стилістів Beauty & Spa "Telesno Prelestno" — допомогти Вам підкреслити свою індивідуальність, створивши при цьому природний і елегантний образ! Не секрет, що майстерно виконане фарбування, правильно підібрана та ідеально виконана стрижка надають Вашому вигляду гармонійну завершеність і привабливість.

У нашому перукарському залі ми пропонуємо класичні та креативні жіночі, чоловічі та дитячі стрижки на довге і коротке волосся, сучасні техніки фарбування волосся засобами найкращих світових брендів, величезний вибір доглядових процедур з урахуванням індивідуальних особливостей Вашого волосся, що гарантує бездоганний результат, нарощування, перманентне випрямлення або біозавивку волосся, зачіски й укладки будь-якої складності.

Наші майстри

Дар’я Чуйкова

Перукар стиліст-колорист
Досвід роботи 15 років

Спеціалізація: жіночі та чоловічі стрижки будь-якої складності, зачіски, укладки, коси, фарбування волосся у складних техніках, нарощування волосся, біозавивка.

Леся Войтюк

Перукар стиліст-колорист
Досвід роботи 22 роки

Спеціалізація: жіночі та чоловічі стрижки будь-якої складності, зачіски, укладки, фарбування волосся у складних техніках.

На головну