Новости сферы красоты и обзор процедур от Telesno Prelestno 

Що таке перманентне біовипрямлення?

Сучасний світ вимагає від нас рішень, які дозволять економити час і зроблять життя більш комфортним! Для краси і здоров’я вашого волосся існує унікальна технологія!

Перманентне біовипрямлення волосся — це не тільки випрямлення волосся, але і його відновлення до самих кінчиків! При цьому кожен волос немов упаковується в захисну капсулу, яка зберігає колір штучного пігменту (якщо волосся було пофарбоване) і захищає його від впливу навколишнього середовища.

Для додаткової підтримки нового випрямленого цитоскелета волосся в діючу формулу засобів для біовипрямлення додані два типи полімерів: акриловий сополімер, що володіє дією, яка розгладжує волосся, і комплекс полімер, що збільшує опірність розгладженого волосся поверненню до свого попереднього стану.

Крім того, формула містить унікальні біокомпоненти, які проникають всередину волосся і роблять його більш щільним і пружним, при цьому не руйнуються дисульфідні зв’язки всередині волосся. У складі повністю відсутній формальдегід (формалін, або його аналоги), пари якого можуть провокувати онкологічні захворювання.

Волосся після процедури перманентного біовипрямлення:
✔ має здоровий і привабливий вигляд
✔ залишається термоактивним, що дозволяє створювати будь-яку укладку
✔ зберігає прикореневий об’єм
✔ еластичність і пружність підвищуються на 30–40 %
✔ процедура не обтяжує волосся.

Мрієте про гладеньке та здорове волосся? З нетерпінням чекаємо на зустріч у Beauty & Spa "Telesno Prelestno"!

На главнуюСтатьи

Полезные советы, обзор процедур и новости индустрии красоты.

SMAS-лифтинг — революция в мире косметологии

SMAS-лифтинг лица (HI-FU, Альтера) — высокоэффективная и безопасная альтернатива классической подтяжке лица, один из самых прогрессивных методов безоперационного омоложения и лифтинга. Процедура затрагивает глубинные слои кожи, обновляет ее на...

Подробнее

Японський манікюр тепер у Telesno Prelestno!

Якщо Ви віддаєте перевагу здоровому, натуральному глянцю нігтів, запрошуємо на японський манікюр до нашого б’юті-простору Telesno Prelestno!

Японський манікюр — це інтенсивний догляд за руками, салонна процедура, зробити яку в домашніх умовах...

Подробнее

Що таке перманентне біовипрямлення?

Сучасний світ вимагає від нас рішень, які дозволять економити час і зроблять життя більш комфортним! Для краси і здоров’я вашого волосся існує унікальна технологія!

Перманентне біовипрямлення волосся — це не тільки випрямлення волосся,...

Подробнее